Відкриття Центру надання адміністративних послуг в Чагорській громаді

Дата: 22.03.2021 17:44
Кількість переглядів: 2571

Сьогодні, 22 березня 2021 року, завдяки проекту «U-LEAD з Європою: «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» (Раунд 4), що фінансується Європейським Союзом та реалізується компанією NIRAS Sweden AB на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida) в Чагорській громаді запрацював Центр надання адміністративних послуг. Для швидкого та доступного надання адміністративних послуг мешканцям громади у комфортних умовах Чагорський ЦНАП отримав  матеріально-технічне обладнання за рахунок проекту, а також облаштовано 11 робочих місць, а саме:

• 6 робочих місць в Центральному офісі ЦНАП, який знаходиться за адресою: вул. Незалежності, № 73, с. Чагор, Глибоцький р-н, Чернівецька обл.;
  • 3 робочих місця в Територіальному підрозділі, який знаходиться за адресою: вул. Головна, № 79, с. Молодія, Глибоцький р-н, Чернівецька обл.;
  • 2 робочих місця в віддаленому робочому місці (ВРМ), який знаходиться за адресою: вул. Головна, № 85, с. Луковиця, Глибоцький р-н, Чернівецька обл..

Контактна інформація:

1. Центральний офіс ЦНАП: тел. +38 098 085 7363, e-mail: [email protected].
  2. Територіальний підрозділ: тел. (03734) 3-53-32, e-mail: [email protected].
  3. Віддалене робоче місце: тел. (03734) 5-11-35, e-mail: [email protected].

Розвиваймо громаду РАЗОМ!!!