Центр надання адміністративних послуг Чагорської громади

Фото без опису

Рішенням Чагорської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області №236-13/2020 від 22.05.2020 року створено Центр надання адміністративних послуг Чагорської сільської ради

Скорочена назва : ЦНАП Чагорської сільської ради
Юридична адреса : 60412, Чернівецька область, Чернівецький район, с. Чагор, вул. Незалежності, 73.
Електронна адреса : chagor_tsnap@ ukr.net

Понеділок  9:00 - 16:00
Вівторок     9:00 - 16:00
Середа        9:00 - 16:00